Politechnika Opolska - strona główna

Francja, Grecja, Hiszpania, Malta, Niemcy, Portugalia, Włochy, Bułgaria, Chorwacja czy Turcja to tylko część krajów, do których możesz wyjechać na studia w ramach programu Erasmus. Jeśli lubisz południowy slow life, to na pewno spodobają Ci się studia w Portugalii, Hiszpanii i Chorwacji. Jeśli nie przepadasz za ciepłem, a w życiu szukasz harmonii, ładu i perfekcyjnej organizacji, polecamy uczelnie w Niemczech, Czechach czy Finlandii.

Studia na zagranicznej uczelni to nie tylko nauka języka, ale także samodzielności, szansa na międzynarodowe przyjaźnie, poznanie innych kultur, zdobycie cennego doświadczenia. Przede wszystkim jednak wyjazd na Erasmusa to także niezapomniana przygoda, o której finanse nie musisz się martwić – co miesiąc otrzymasz stypendium w wysokości 450-550 euro. Nie musisz się martwić także o swoją nieobecność na macierzystej uczelni – zagraniczne oceny i zaliczenia są etapem międzynarodowej edukacji.

O tym, że studia za granicą mogą stać się niezapomnianą przygodą najlepiej świadczą pozdrowienia i  elektroniczne „pocztówki z Erasmusa”, nadsyłane przez studentów, którzy zdecydowali się skorzystać z programu.


Strefa kandydata: Dlaczego Politechnika Opolska?
Strefa kandydata: Kierunki
Strefa kandydata: Studia i kariera
Strefa kandydata: Życie studenckie
Strefa kandydata: Rekrutacja krok po kroku
Strefa kandydata: Pomoc dla studenta
Strefa kandydata: Domy studenta
Strefa kandydata: Absolwenci o nas
Strefa kandydata: Angielski, hiszpański, a może chiński?
Strefa kandydata: Poznaj Opole
Strefa kandydata: PO w obiektywie
Strefa kandydata: Akademicki Związek Sportowy