Politechnika Opolska - strona główna

Bal Politechniki Opolskiej - rezerwacja miejsc


Bal Poitechniki Opolskiej

W piątek – 30 listopada 2018 roku – miło nam będzie gościć Państwa na balu andrzejkowym w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu ( ul. Wrocławska 158).
Czas andrzejek wróży wiele atrakcji. O dobrą zabawę zadba DJ, który umili nam czas największymi hitami aktualnymi jak i tymi ponadczasowymi.
Dla wszystkich, przed tym, nim ruszą na parkiet wystąpi zespół Frele, śpiewający wielkie hity na swój oryginalny, śląski sposób. Gdyby humory jeszcze nie dopisywały o jego poprawę zadba znany kabareciarz.

Gwarantujemy Państwu wyśmienite menu: na ciepło, na zimno, na słodko i na bogato :)

Chętnych i odważnych zachęcać będziemy do wzięcia udziału w loterii fantowej.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 19:00. Warto jednak przyjść wcześniej, aby tradycyjnie już, poczuć się jak celebryta i na uczelnianej ściance zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Cena 130 zł od osoby obejmuje poczęstunek wraz z powitalną butelką wina. Trunki procentowe przynoszą Państwo we własnym zakresie. Informujemy, że na ternie CWK nie ma możliwości ich zakupu.


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz dokładne wypełnienie poniższego formularza. Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Uwaga: pola oznaczone * są wymagane


Dane kontaktowe:


Rezerwacja stołu (1 lub 2 miejsca)*: