Politechnika Opolska - strona główna

Aktualności


15 listopada 2013 roku we Wrocławiu, na ręce Dyrygent Ludmiły Wocial-Zawadzkiej, oraz delegacji chóru została złożona nagroda Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia, Opola i Zielonej Góry dla Akademickiego Chóru Politechniki Opolskiej "za szczególne działania w środowisku studenckim".


Szanowna Pani Chórmistrz,

Mam przyjemność złożyć na Pani ręce bukiet serdecznych gratulacji z okazji otrzymania nagrody "za szczególne działania w środowisku studenckim" przyznanej Pani chórowi przez zacne gremium - Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia, Opola i Zielonej Góry.

To w pełni zasłużone wyróżnienie przysparza radości i dumy całemu środowisku akademickiemu politechniki, czyli jedenastu - bez mała - tysiącom wielbicielom talentu i pomysłowości młodych wokalistów.

Kolejne prezentacje Pani podopiecznych z występu na występ stały się wyczekiwanym przez wszystkich punktem kulminacyjnym każdej uroczystości i ich niepowtarzalną-muzycznie i wizualnie - ozdobą.

Życzę chórowi dalszych, olśniewających sukcesów, zapału do pracy i niesłabnącej pasji. Śpiewajcie dla nas jak najczęściej, do choć mówi się że "śpiewać każdy może", to jednak nie każdy może dostawać, tak jak Wy, nagrody!

REKTOR prof. dr hab. inż. Marek Tukiendorf


Pliki do pobrania: