Politechnika Opolska - strona główna

Aktualności


Zapraszamy na ostatnie już spotkania w ramach ,,Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości – Wykłady Otwarte prowadzone przez praktyków" - 4., 11., oraz 18. grudnia.


Prelegentami będą jeszcze specjaliści z firm: Multiserwis, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA. O/Elektrownia Opole, Opolskie Centrum Logistyczne, Szpital Wojewódzki w Opolu, Mondelez (wcześniej kraft foods), CODEFUSION, NUTRICIA i Future Processing.

Wykłady odbywać się będą w budynku Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii nr 9a, w sali 25, w każdą środę w godzinach:

•13:45 – 14:30,

•14:40 – 15:25,

•15:30 – 16:15.

Przypominamy, że decyzją pani prorektor ds. dydaktyki - dr hab. inż. Krystyny Macek-Kamińskiej, prof. PO zajęcia te są obowiązkowe dla studentów VII (ostatniego) semestru studiów stacjonarnych wszystkich kierunków studiów uczelni. Do uzyskania zaliczenia z przedmiotu ,,Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości – Wykłady Otwarte prowadzone przez praktyków" konieczny jest potwierdzony udział w co najmniej 5 wykładach.

Zapisy na wybrane Wykłady na stronie internetowej: http://dwir.po.opole.pl/index.php/wyklady-otwarte/246-wyklady-otwarte


Więcej informacji...