Politechnika Opolska - strona główna

Bal Politechniki Opolskiej - rezerwacja miejsc


Bal Poitechniki Opolskiej

W sobotę – 25 listopada 2017 r. – miło nam będzie gościć Państwa na kolejnym balu w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Opolu (ul. Wrocławska 158).

Czas andrzejek wróży wiele atrakcji: na ,,dobry wieczór”  legendarny Wojciech Gąssowski zapyta ,,gdzie się podziały tamte prywatki?”, a próbę odpowiedzi podejmie wrocławskie trio Blue Band, które grając do tańca przez całą noc, przywoła klimat najlepszych (lecz nie tylko tych dawnych) imprez.

Dla wszystkich razem i dla każdego z osobna wystąpi iluzjonista Przemysław Lieske, finalista programu ,,Mam talent”, gości oczaruje swoim głosem również utalentowana wokalistka Katarzyna Pluta.

Dodajmy do tego wyśmienite menu: na ciepło, na zimno i na słodko oraz  liczne balowe toasty wznoszone specjałem z paczkowskiej winnicy.

Tych, którzy nie mają odwagi pytać w andrzejkową sobotę o swój los, będziemy zachęcać do zapytania o los na loterii. Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, w tym m.in. weekend  w Pałacu Sulisław.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 19.00, warto jednak przyjść wcześniej, aby wykonać pamiątkową fotografię ,,na ściance” przy wejściu, gdzie gości witać będzie osobiście gospodarz balu, rektor prof. Marek Tukiendorf.

Cena  130 zł od osoby obejmuje poczęstunek  oraz jedną butelkę alkoholu na stolik. Pozostałe trunki we własnym zakresie (informujemy, że na terenie CWK nie będzie możliwości ich zakupu). 


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz dokładne wypełnienie poniższego formularza. Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Uwaga: pola oznaczone * są wymagane


Dane kontaktowe:


Rezerwacja stołu (1 lub 2 miejsca)*: